Choose language
Other:

Medarbetare

Näringslivs- och destinationskontoret i Varbergs kommun driver auktoriserad turistbyrå, marknadsför och utvecklar Varberg. Vill du kontakta någon utav oss så hittar du våra kontaktuppgifter nedan.

Du kan även ringa till 0340-868 00 eller 0340-868 10 så hjälper vi dig där.

Martin Andersson, näringslivsdirektör i Varbergs kommun

MARTIN ANDERSSON
Näringslivsdirektör
0708-104446
martin.andersson@varberg.se




Britta Antonsson

BRITTA ANTONSSON
Destinationsutvecklare & IT-ansvarig
0340-86812, 0709-104561
britta.antonsson@varberg.se



 

Mia Carlsson

MIA CARLSSON
Ansvarig för Turistinformationen
0340-86806
maria.carlsson1@varberg.se

 

 

Johanna Östheden Andersson

JOHANNA ÖSTHEDEN ANDERSSON
Ekonom & projektledare
0340-86814, 0702-210810
johanna.ostheden.andersson@varberg.se




Magnus Thomson

MAGNUS THOMSON
Destinationsutvecklare
0340-86816, 0708-102929
magnus.thomson@varberg.se




Ulrika Rylin

ULRIKA RYLIN
Landsbygdssamordnare &
utvecklingsstrateg
0708-72 29 44
ulrika.rylin@varberg.se



Åsa Åkesson

ÅSA ÅKESSON
Näringslivsutvecklare
0340-86818, 0702-022221
asa.akesson@varberg.se



Joakim Nilsson

JOAKIM NILSSON
Näringslivsutvecklare
0709-104552
joakim.nilsson@varberg.se




Louise Wallmander

LOUISE WALLMANDER
Utvecklingsstrateg
0702-855076
louise.wallmander@varberg.se




Elisabeth Welzenbach

ELISABETH WELZENBACH
Säljare & eventplanerare
0340-86826, 0723-246068
elisabeth.welzenbach@varberg.se




Ove Olsson

OWE OLSSON
Originalare
0340-86813, 0709-104569
ove.olsson@varberg.se




LINNEA CHRISTENSEN
Kommunikatör
0709 - 10 45 66
linnea.christensen@varberg.se

HELENA SELANDER
Projektlkoordinator
0709 - 70 17 48
helena.selander@varberg.se

ERIKA ERIKSSON
Turistinformatör
0340-868 08
erika.eriksson@varberg.se

SANDRA LARSSON
Turistinformatör
0340-868 06
sandra.larsson2@varberg.se

Sandra Arntsberg

SANDRA ARNTSBERG
Föräldraledig





 

Senast ändrad: 2019-05-28